O Nas - Wtryskarki B&K
Wtryskarki B&K

O Nas

 

B & K s.c. Żywiec - zajmujemy się sprzedażą wtryskarek, systemów chłodzenia i urządzeń peryferyjnych do wtryskarek. Posiadamy doświadczenie związane z projektowaniem, produkcją i serwisem wtryskarek. Możemy powiedzieć, że jako nieliczni, "wtryskarkami zajmujemy się naturalnie od kilkudziesięciu lat". Pracowaliśmy  w największej fabryce wtryskarek w Polsce oraz firmach zajmujących sie przetwórstwem tworzyw sztucznych.
Współpracujemy  z angielską firmą  A&A z Hong Kongu, której konstrukcje wtryskarek UT znane są w Polsce od lat. Nasza znajomość rynku azjatyckiego jest udziałem firmy A&A, której konstrukcje wtryskarek znajdują zastosowanie u wielu tamtejszych producentów.


Naszym celem jest dostarczanie dobrych technicznie rozwiązań dla naszych klientów.

          Nasz wybór wtryskarek został dokonany po wielu analizach firm azjatyckich. Na bazie naszych długoletnich doświadczeń w projektowaniu, produkcji wtryskarek, przetwórstwie tworzyw sztucznych jak również doświadczeń z innymi dostawcami, dokonaliśmy wyboru wtryskarek o bardzo dobrych parametrach technicznych i najlepszych zastosowanych komponentach. O jakości i renomie komponentów Firm Keba i Bosch-Rexroth nie trzeba nikogo przekonywać. Zapraszamy do porównania szczególnie parametrów wydajnościowych : wydajności wtrysku, wydajności plastyfikacji, które decydują o czasach cyklu.


Rozwiązania konstrukcyjne naszych wtryskarek, które oferujemy są rozwiązaniami jakie spotkacie Państwo w europejskich maszynach. Jest to nasze know how zdobyte w długoletniej praktyce z wtryskarkami. Nasze wtryskarki to maszyny o solidnej konstrukcji. Wszystkie posiadają podwójne siłowniki dojazdu agregatu wtryskowego. Całkowicie dyskwalifikujemy rozwiązania z jednym siłownikiem. Otwory wyrzutnika w płytach zespołu zamykania powiększamy do średnicy min 80 mm.  Ponadto stosujemy średnice pierścieni centrujących zgodnie z EUROMAP. I wiele innych rozwiązań, które czynią te wtryskarki solidnymi.

 

Wtryskarki są produkowane dla B & K wg naszych konfiguracji na bazie naszego doświadczenia w produkcji wtryskarek. Firmy w  których produkowane są dla nas wtryskarki specjalizują się w produkcji zaawansowanych technologicznie maszyn do tworzyw termoplastycznych
i termoutwardzalnych.

Zakres produkcji:

  • hydrauliczne wtryskarki z serwo napędem

  • wtryskarki dwukomponentowe

  • wtryskarki elektryczne

  • wtryskarki do metalu

  • wtryskarki hybrydowe

 

 
   

 


  

 


 

 

 


  

 

      

  

 

design: M K

code: T H